درباره فروشگاه چاپ آرام

فروشگاه چاپ آرام در سال 1377 با انتقال دو دستگاه کامپیوتر خانگی و خرید یک دستگاه پرینتر HP جهت انجام خدمات چاپ و تکثیر توسط دو جوان دانشجو در بالکن یک رستوران در خیابان جمهوری تهران بوجود آمد . مدتی بعد با انتقال به طبقه اول پاساژ شقایق ، مرکز انجام فوریت های چاپی در خیابان بهارستان ، قلب شهر تهران با خرید یک دستگاه ریسوگراف کارمان را در بخش چاپ و تکثیر متمرکز نمودیم . علاقه ما به انجام انواع راهکار های دیجیتال در انجام امور چاپی نهایتا این مجموعه را به سمت فروش و واردات انواع محصولات مرتبط با چاپ دیجیتال قرار داد و به لطف پروردگار امروز به جرات میتوان مجموعه آرام را یکی از متنوع ترین و کامل ترین مجموعه ها در زمینه محصولات و راهکار های چاپ دیجیتال در ایران به حساب آورد . تلاش همه روزه مجموعه در جهت یافتن راهکار ها و افزودن محصولات جدید و متنوع در این زمینه و ارائه انواع محصولات اورجینال و با کیفیت با قیمتی مناسب و رقابتی است .

با توجه به گسترش روز افزون فضای مجازی و در جهت همگام سازی با تکنولوژی روز ، مجموعه آرام برای معرفی هرچه بهتر محصولات خود اقدام به راه اندازی یک وبسایت کامل از لیست محصولات و خدمات ، دستور العمل ها و آموزش های محصولات و پشتیبانی مشتریان در بهار سال 1396 نمود که تابحال با سعی و تلاش در این زمینه به فعالیت می پردازد .

محصولات عرضه شده در وبسایت آرام پرینت شامل انواع محصولات تخصصی چاپ دیجیتال و کپی از جمله ریسوگراف ، کونیکامینولتا بیزهاب ، لوازم جانبی و قطعات دستگاه های چاپ و سایر دستگاه های مربوطه در این زمینه همچون دستگاه ها و لوازم مصرفی سابلیمیشن (چاپ روی لیوان ، تیشرت و ...) ، خدمات تبلیغاتی و چاپ ، دستگاه های برش کاغذ و ... و قطعات و لوازم مصرفی است .

صاحب امتیاز

صاحب امتیاز : بهرام اعتمادی

شماره های تماس : 021339724166 ، 02133971589 ، 02133959811 ، 02133118508

ایمیل : info@aramprint.com و support@aramprint.com

نشانی : تهران ، خیابان جمهوری ، نرسیده به میدان بهارستان ، خیابان ظهیر الاسلام ، ساختمان تجاری شقایق ، طبقه سوم ، واحد ۳۰۷ ، فروشگاه چاپ آرام

تماس ، مراجعه و خرید بصورت حضوری در ساعات اداری امکان پذیر است .