شرایط و ضوابط خرید

ضمن سپاس از بازدید شما ، از آنجا که هر گونه استفاده از این سایت اعم از ثبت سفارش ، ساخت حساب کاربری و سایر خدمات ارائه شده به معنی آگاهی و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از خدمات سایت است ، به این مهم توجه داشته باشید کلیه اصول و مقررات وضع شده در وبسایت آرام پرینت ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده بوده و لذا کاربر نیز موظف به رعایت کلیه قوانین مرتبط با کاربر می باشد .

چنانچه تغییراتی در آینده در قوانین و شرایط آرام پرینت بوجود آید منحصرا در همین صفحه به اطلاع کاربران گرامی می رسد.

لازم به ذکر است تنها راه ارتباطی فروشگاه چاپ آرام با شما از طریق وبسایت به نشانی www.aramprint.com ، ایمیل info@aramprint.com و شماره تلفن های ثبت شده در فوتر سایت می باشد .

قوانین مرتبط با کاربران و مشتریان

کاربر به شخصی گفته می شود که با ثبت نام در وبسایت آرام پرینت یک حساب کاربری ایجاد نموده و بدین طریق اقدام به فعالیت در سایت بپردازد .

مشتریان نیز کاربرانی هستند که از طریق حساب کاربری خود اقدام به ثبت سفارش و آدرس نموده اند .

جهت ثبت سفارشات لازم است فرم ثبت نام توسط کاربران گرامی با اطلاعات صحیح تکمیل گردد . بدیهی است در صورت وارد نمودن اطلاعات نادرست ، سفارشات قابل ثبت و ارسال نخواهد بود .

کاربران گرامی موظف به حفظ اطلاعات شخصی ، شناسه کاربری و رمز عبور خود در سایت بوده و در صورت قصور در این امر سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پیامد های آن نخواهد داشت .

وبسایت آرام پرینت هر گونه اقدام به حملات و یا استفاده غیرمتعارف و غیرقانونی توسط اشخاص و کاربران که منجر به خرابی ، از دست رفتن و یا تغییر اطلاعات ، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیانهای احتمالی گردد ، به جد پیگیری کرده و برای عامل یا عاملین ، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت .

          تحویل سفارش

طبق قانون برای سفارشاتی که هزینه آنها از پیش (بصورت آنلاین یا فیش بانکی) پرداخت گردیده ، مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند ، چنانچه کالای سفارش داده شده به عنوان کادو یا برای شخص دیگری است ، باید در قسمت وارد نمودن آدرس ، نشانی تحویل ، شماره تماس و مشخصات تحویل گیرنده را ذکر نمایید .

          نقدها و نظرات کاربران

فروشگاه چاپ آرام همواره از نقد ها و نظرات کاربران عزیز استقبال کرده و آنرا به عنوان یک راهنمای خرید کامل و جامع از سوی مصرف کنندگان می داند ، مصرف کنندگانی که خود مدت زیادی از کالایی خاص استفاده کردند و به جزئیات آن کاملا آگاه هستند ، بنابراین امکان ثبت نقد و نظرات و امتیاز دهی آنها برای کاربران گرامی فراهم آورده شده است . همچنین مجموعه آرام جهت بهینه سازی فضای سایت این نظرات را مورد بررسی قرار داده و تایید می کند بنابراین توجه کنید :

1. نظرات در راستای ادب و قوانین و به زبان فارسی باشند و نظراتی که بصورت فینگلیش نوشته شوند مورد تایید نخواهند بود .

2. نقد ها و نظرات به دور از هرگونه اغراق و غرض ورزی با توجه به واقعیات نوشته و موارد تاثیرگذاری همچون سطح و رنج قیمت نیز در نظر گرفته شوند .

3. جانبداری بی مورد بر سر برندی خاص صورت نگیرد .

4. سعی شود به طور واقع بینانه به نقد پرداخته شود .

5. از توضیحات بی مورد و تکراری ، مطالب اضافه غیر ضروری و استفاده مکرر از Space , Enter یا کاراکتر خاص پرهیز شود .

6. قسمت نظرات ، فضای فروم ها (انجمن های اینترنتی) یا فضای چتروم نیست بنابراین لازم است کاربران از فرستادن پیام های مکرر و غیر ضروری خودداری کنند.

7. در بحث ، پرسش و پاسخ ها احترام متقابل رعایت شود .

8. ثبت هرگونه تبلیغات ، تبادل ایمیل ، شماره تلفن و اطلاعات شخصی در قسمت نظرات ممنوع است .

در نهایت لازم به ذکر است نظرات کاربران ، نتیجه تجربه و اطلاعات شخصی آنها بوده و برای آنها و شیدکالا هیچ گونه مسئولیتی ایجاد نمی کند .

حریم خصوصی

وبسایت آرام پرینت همواره به حریم شخصی شما کاربران گرامی احترام گذاشته و در حفظ آن کوشا می باشد و در این راستا با ایجاد بستری امن و مطمئن در جهت رضایتمندی کاربران عزیز تلاش میکند . کلیه اطلاعات حساب کاربری افراد در نزد ما امانت بوده و نهایت سعی خود را در حفاظت از آن خواهیم کرد . اطلاعات دریافت شده از کاربران شامل آدرس و کد پستی ، آدرس پست الکترونیک ، شماره های تماس و ... در حساب کاربری موجود بوده که بوسیله رمز عبور حفاظت میگردد . بنابراین استفاده از یک رمز عبور امن و غیرقابل حدس الزامی خواهد بود ، در صورت قصور در این امر سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال پیامد های آن نخواهد داشت .

محتوای سایت

          حقوق مادی و معنوی

مطالب و محتویات سایت آرام پرینت از جمله تصاویر ، ویدئو ها ، بررسی های تخصصی ، موارد قابل دانلود و ... ، همه بصورت اختصاصی تهیه شده اند بنابراین جزئی از اموال سایت محسوب شده و در نتیجه هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ممنوع بوده و حق پیگرد قانونی را برای مجموعه آرام  محفوظ نگاه می دارد .

          اطلاعات ارائه شده در مورد کالاها

همواره سعی و تلاش فروشگاه چاپ آرام در این راستا بوده که کلیه اطلاعات و مشخصات کالاهای ارائه شده در سایت بر اساس اطلاعات مندرج در منابع اصلی و کمپانی های سازنده باشد ولی این بدان معنا نیست که این توضیحات و مستندات عاری از خطا باشند ، بنابراین از کاربران عزیز صمیمانه خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه دوگانگی و اطلاعات غلط به تیم پشتیبانی و یا در قسمت نظرات اعلام نمایند .

در صورت بروز هرگونه مغایرت در اطلاعات درج شده با کالای ارسالی ، استرداد کالا قبل از استفاده از آن در شرایط اولیه بهترین راه حل می باشد .

          لینک ها

وبسایت آرام پرینت بمنظور تکمیل بررسی های تخصصی در قسمت زیر ذره بین بهترین ها یا در قسمت های دیگر سایت ممکن است دارای لینک هایی به وبسایت های دیگر باشد که خود بر این وبسایت ها کنترل ندارد . وجود این لینک ها به معنی همکاری و یا تایید این سایت ها از طرف فروشگاه چاپ آرام نیست . این لینک ها که جهت تکمیل بررسی های تخصصی و راحتی کاربران در نظر گرفته شده اند ، هیچ گونه مسئولیتی از بابت آسیب و یا محتوا از جانب وبسایت های مقصد ، متوجه سایت نمی کنند و کاربر با مسئولیت خود از این سایت ها استفاده می نماید .

پردازش و ارسال

فروشگاه چاپ آرام همواره در همه مراحل تهیه ، پردازش ، بسته بندی و ارسال سفارشات نهایت دقت را به عمل خواهد آورد تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و سلامت بدست مشتریان گرامی برسند . از آنجایی که کلیه سفارشات با توجه به انتخاب کاربران عزیز ، بسته بندی سفارشی و تحویل به شرکت های حمل و نقل میشوند ، در صورت بروز حادثه در هنگام حمل و تحویل بر عهده شرکت حمل و نقل بوده و آرام پرینت در صورت تایید شرکت اقدام به جبران خسارت خواهد کرد .

اختیارات

آرام پرینت همواره خود را مجاز می داند تا نسبت به تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات ظاهری و فنی ، به روز رسانی و تغییر محتوا ، بررسی ها ، تصاویر و ویدئو ها اقدام نماید . همچنین حق تغییر در سیاست ها و قوانین نیز برای فروشگاه چاپ آرام محفوظ است .

          ثبت و ارسال سفارشات

مدیریت صحیح موجودی و ارسال سفارشات ، همواره الگوی کاری فروشگاه چاپ آرام بوده است و نهایت دقت در این امر انجام می پذیرد ، اما در موارد خاص بدلیل اتمام نابه هنگام موجودی کالا یا دلایل دیگر حق کنسل کردن سفارشات و استرداد وجه برای سایت محفوظ می باشد . در این موارد با مشتری تماس گرفته تا نسبت به تعویض سفارش و ارسال کالای مشابه یا بازگرداندن وجه اقدام شود .

همچنین آرام پرینت مجاز است به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام کرده و سفارشات ثبت شده قبل از آن ، پردازش و ارسال می شوند .

          نظرات کاربران

فروشگاه چاپ آرام ممکن است جهت بهینه و مطلوب سازی فضای وبسایت دست به برخی اصلاحات و ویرایش نظرات کاربران در راستای ادب و قوانین سایت بزند همچنین آرام پرینت این حق را برای خود محفوظ می داند که در صورت بروز هرگونه مصادیق محتوای مجرمانه ، اطلاعات مورد نیاز را جهت پیگیری در اختیار مراجع قانونی ذی صلاح قرار دهد .

فروش با شرایط خاص

هنگام عقد قرارداد جهت فروش محصولات با شرایط خاص که در قرارداد بین سایت و مشتری درج میگردد ، خریدار مستلزم به رعایت مفاد قرارداد می باشد . چنانچه به هر دلیلی مشکلی در تسویه حساب مبلغ کالا یا اقلام خریداری شده از طرف خریدار روی دهد ، قرارداد فسخ شده و کم لن یکن تلقی گردیده و خریدار ملزم به پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ کل فاکتور به عنوان ضرر و زیان به مجموعه آرام بوده در عین حال که اقلام خریداری شده بایستی به صورت اولیه و سلامت به فروشگاه چاپ آرام عودت داده شوند .