شیوه های ارسال

ارسال سریع سفارشات در عین حفظ کیفیت و سلامت کالا از اهداف اصلی مجموعه آرام است که در این باره ، مجموعه آرام تلاش می نماید با بهره گیری از سرویس های مناسب ، رضایت خاطر مشتریان عزیز را فراهم آورد . در حال حاضر ارسال سفارشات در تهران از طریق پیک موتوری ، وانت بار شهری و آژانس و در سایر شهرستان ها برای سفارشات دستگاه ها و لوازم سنگین از طریق باربری و ترمینال اتوبوس و برای سایر کالاها تیپاکس و پست پیشتاز انجام می پذرید .

توجه فرمایید چنانچه تغییراتی در هزینه ها و شیوه های ارسال بوجود آید ، در همین صفحه بروزآوری شده و به اطلاع کاربران عزیز می رسد .

ارسال سفارشات در تهران

ارسال سفارشات در تهران با امکان پرداخت به صورت آنلاین و یا بصورت نقدی یا کارت به کارت در محل در هنگام تحویل در تمامی سرویس ها مهیا است . جهت رفاه حال مشتریان سرویس های ارسال گوناگونی در نظر گرفته شده که در هنگام سفارش بسته به وزن و ابعاد سفارش خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید . هزینه های این سرویس ها بسته به حجم و وزن بسته و منطقه ارسال متفاوت بوده کخ در هنگام تحویل از مشتریان گرامی اخذ میگردد .

پیک موتوری

ارسال تمامی سفارشات با وزن حداکثر 80 کیلوگرم در تهران بصورت پیشفرض از طریق پیک موتوری اختصاصی فروشگاه چاپ آرام انجام می گردد .

آژانس و تاکسی

سرویس آژانس جهت سفارشات بیش از 80 کیلوگرم و کمتر از 250 کیلوگرم در استان تهران در نظر گرفته شده که هزینه این سرویس بین 20 تا 60 هزارتومان بسته به حجم و وزن و منطقه ارسال در هنگام تحویل اخذ میگردد .

وانت بار شهری

جهت سفارشات سنگین و دستگاه های با ابعاد بزرگ و وزن بیش از 100 کیلوگرم سرویس وانت بار شهری در نظر گرفته شده که هزینه این سرویس بسته به حجم و وزن و منطقه ارسال تا 100 هزارتومان در هنگاه تحویل اخذ میگردد .

ارسال سفارشات در سایر استان ها

جهت ارسال سفارشات در سایر استان ها و شهرستان ها سرویس های تیپاکس و پست پیشتاز جهت سفارشات سبک زیر 20 کیلوگرم و باربری و ترمینال اتوبوس های بین شهری برای سفارشات سنگین و دستگاه ها در نظر گرفته شده است . در حال حاضر امکان پرداخت در هنگام تحویل در سایر استان ها فراهم نیست .

پست

تیپاکس

باربری

ترمینال اتوبوس