سفارش چاپ برند و لوگوی دلخواه روی ساعت

هدیه دادن به مشتری یکی از بهترین و مؤثرترین راه‌های جذب و بازاریابی در دنیای مدرن است. این کار از طرفی حس قدردانی و از طرف دیگر رضایت مشتری را برمی‌انگیزانند.

ساعت‌ یکی از لوازم و ابزار ضروری است که هر کدام از ما به طور روزمره بارها به آن مراجعه و از آن‌ استفاده می‌کنیم. ساعت تبلیغاتی از این جهت یکی از بهترین و مناسب‌ترین آیتم‌هایی است که می‌تواند تأثیر بسزایی در معرفی، تبلیغ و گسترش کسب و کار و برند شما داشته باشد. 

در واقع مجموعه شما با اهدای ساعت تبلیغاتی به مشتری به طور مستمر و ماندگار با او در ارتباط خواهد بود، چرا که ساعت به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در روز مواجهه و مصرف زیادی برای مشتریان دارد. با اهدای یک ساعت تبلیغاتی علاوه بر این که خاطره خوش و صمیمانه‌ای از برند و مجموعه شما در حافظه مشتری ثبت می‌شود، می‌تواند باعث به خاطر سپردن نام و هویت تجاری شما در ذهن مخاطبان و مشتریان گردد. 

از این گذشته، شما با ارائه ساعت در اصل نوعی تابلوی تبلیغاتی را برای نصب روی دیوار محل کار یا منزل مشتری هدیه می‌دهید. این موضوع، ساعت را به یکی از مناسب‌ترین کالاهای تبلیغاتی و بازاریابی تبدیل کرده است. 

علاوه بر ساعت دیواری، ساعت رومیزی می‌تواند بر روی میز انواع اتاق کار، اداره، کنفرانس و دفتر مورد استفاده قرار گیرد و در شناساندن هویت شما به مخاطب نقش مهمی را ایفا کند. 

ما در مؤسسه آرام در عرصه کالاهای تبلیغاتی، انواع ساعت‌های دیواری و رومیزی را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم و آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد خدمات تبلیغاتی هستیم.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...