دستگاه چاپ 6 کاره سابلیمیشن

محصول آکبند

آخرین موجودی !

مناسب برای چاپ برروی انواع لیوان ، پازل ، تی شرت ، کلاه ، پرچم ، بشقاب ، قاب موبایل و mdf

قیمت برای شما : 55,000,000 تومان

دستگاه چاپ یا پرس سابلیمیشن چیست:

دستگاه سابلیمیشن در واقع یک دستگاه پرس حراراتی می باشد که عملیات انتقال رنگ از روی کاغذ چاپ شده توسط یک پرینتر جوهر افشان بر روی مدیا های مختلف از قبیل لیوان سرامیک ، بشقاب ، قاب موبایل، کلاه تی شرت، پرچم ، پازل و ... را انجام میدهد، در واقع این فرایند به شرح ذیل می باشد:

ابتدا طرح مورد نظر را روی کاغذ مخصوص که قابلیت چاپ جوهر سابلیمیشن را دارد را چاپ می کنیم ، سپس طرح خود را در اندازه های دلخواه برش داده و  برروی مدیاهای مختلف مانند لیوان ، بشقاب و ... با چسپ مخصوص حراراتی میچسبانیم.

پرینتر چاپ سابلیمیشن(EPSON T50 P50 L805 1410 L1800)

-

کاغذ مخصوص چاپ سابلیمیشن

جوهر مخصوص چاپ سابلیمیشن

چسپ حرارتی مخصوص سابلیمیشن

دستگاه سابلیمیشن قالب های مخصوص برای همه ی مدیا ها دارد که انتقال رنگ چاپ شده برروی همه این مدیاها را انجام میدهد، سپس با تنظیم درجه حراراتهای مختلف برای هر مدیا و تنظیم تایم می توانیم کار چاپی خود را بر روی انواع لیوان سرامیکی ،پرچم ، بشقاب ، قاب موبایل ، کلاه و ... را انتقال دهیم.

نکته قابل توجه:

چاپ سابلیمیشن برروی کاغذ میبایستی حتما بصورت MIRROR یا آیینه ای انجام گیرد.

نکته قابل ذکر اینکه این فرایند برروی هر مدیایی امکان پذیر نمی باشد و فقط برروی مدیای قابل انتقال است که لایه کوتینگ شده باشد که این عملیات کوتینگ بیشتر در کارخانه های تولید این مدیاها انجام می گیرد..

کوتینگ(COATING) چیست:

فرایندی از مواد شیمیایی می باشد که بعد از حرارات زیاد در کوره های بسیار بزرگ برروی مدیاهای مختلف پاشیده میشود که این مواد قابلیت جذب بسیار بالای را جهت جذب رنگ به خود دارد و گاهی اوقات عمل کوتینگ توسط اسپری مخصوص کوت به صورت دستی انجام می شود.

اسپری و مواد کوتینگ

نظرتان را بنویسید

دستگاه چاپ 6 کاره سابلیمیشن

دستگاه چاپ 6 کاره سابلیمیشن

محصولات مرتبط